Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » slm » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt slm
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
15.04.2008 17:24 slm Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
pınar pınar isimli üye Bayandır
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-407.jpg

Sülalesi: SARIGEÇİLİ-TOPALLI

Medeni hali: Bekar

Takımı: BEŞİKTAŞ

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 21 [?]
Tecrübe Puanları: 35.119
Sonraki Rütbe: 38.246

3.127Tecrübe puanı

sim elmapınarlı köylülerim ben izmirde oturuyorum köyümü cok az tanıyorum bütün elmapınarı köylülerimle tanışmak isdiyorum annemde cok tanışmak isdiyor saygılarımla pınar

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak erol tarafından Tarihinde ve Saat: 17:44 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder pınar isimli üyeye pınar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş pınar  offline
15.04.2008 17:56 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

BENIM ANNEM ELMAPINAR KOYUNDEN. ANNEMIN BABASININ ADI DURAN SAHIN BEKCILIK YAPARKEN VURMUS LAR ANNEMIN ANNESININ ISMIDE MERYEM DEMIR..

19.04.2008 09:29 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
servet servet Bay
Navdallı (Ali)

images/avatars/avatar-290.gif

Oylama: 
6 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 37 [?]
Tecrübe Puanları: 1.181.403
Sonraki Rütbe: 1.209.937

28.534Tecrübe puanı

SLM PINAR BENİ KÖYDE ALİ DİYE BİLİRLER BEN MUAMMER YILDIRIMIN EN KÜÇÜK OĞLUYUM SEN DE NEBİ AMCANIN TORUNUSUN GALİBA SİTEYE HOŞGELDİN

Bu mesaj 1 kez değiştirilmiştir. En son olarak servet tarafından Tarihinde ve Saat: 09:29 değiştirilmiştir.

e-Mail gönder servet isimli üyeye servet isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş servet  offline
19.04.2008 09:47 selam pınar ben leyla halan ıstanbuldan,,bende tüm navdalıları ve dıger komsu köylere selam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Leyla Göktaş Leyla Göktaş isimli üye Bayandır
*Yeni Üye*

Adı: leyla

Soyadı: göktas

Sülalesi: topallı

Nereden: Almanya

Mesleği: lazer estetıkcı

Takımı: milli takım

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 29.206
Sonraki Rütbe: 29.658

452Tecrübe puanı

selamm ben seker ahmetın torunu,Havvanın da kızı leyla,,tüm navdalı kı akrabalarıma ve komsu köylerı sevgıyle selamlıyorum.Ben sıtenın adresını yegenım pınardan aldım,,ve böyle güzel bır calısmanıydan ötürü sızlerı kutluyorum.Böylece köyler arasında köprü olusturmus oluyorsunuz.Burda GÜZEL olan sey ınsanalrın köklerıyle tanısması.Ben Muhsın Yıldız abımede cok tesekkür ederım onuda bu sıtede görmekten gurur duydum.Aslında benım bı fıkrım var,,herkes kendı köyüne bır seyler yapmalı benım nacızane fıkrım. Herkes tekrar SAYGILAR SEVGILER

e-Mail gönder Leyla Göktaş isimli üyeye Leyla Göktaş isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Leyla Göktaş  offline
19.04.2008 09:53 Cevap: slm Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Leyla Göktaş Leyla Göktaş isimli üye Bayandır
*Yeni Üye*

Adı: leyla

Soyadı: göktas

Sülalesi: topallı

Nereden: Almanya

Mesleği: lazer estetıkcı

Takımı: milli takım

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 29.206
Sonraki Rütbe: 29.658

452Tecrübe puanı

selam pınar ben halan,,suan ıstanbuldayın sen nasılsın?baban annen nasıl??

e-Mail gönder Leyla Göktaş isimli üyeye Leyla Göktaş isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş Leyla Göktaş  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » slm

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN