Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » şiirlerle » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt şiirlerle
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
06.05.2008 08:20 şiirlerle Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Medeni hali: Evli

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.235
Sonraki Rütbe: 453.790

1.555Tecrübe puanı

soguk sokaklarda dolştım dünakşam aradım bulamadım kise benzemiyordu sana biran birses duydum baktım arkama sen degildin benzemiyordu sana sıcacık gözleri yoktu sevgiyle bakan tatlı degildi sözleri gönlümü yakan nekadar seviyorsun diye soran sen degildin benzemiyordu sana gidiyorum şimdi senden çok uzaklara sorma sakın neden nereye diye çokk aradım bir sen daha varmı diye yoktu bulamadım kimse benzemiyordu sana

tüm şiir sevenleri sevgiyle selamlıyorum

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
06.05.2008 10:01 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.995.880
Sonraki Rütbe: 2.111.327

115.447Tecrübe puanı

oncelikle kutluyorum cok guzel tesekkur ediyorum devamini bekleriz yuregine saglik

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
06.05.2008 13:38 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
erol [Co Admin] erol Bay
{ DJ.GÜME FM }

images/avatars/avatar-539.jpg

Adı: erol

Soyadı: kaplan

Sülalesi: tıraşlı

Nereden: MUTDAN

Mesleği: boyacı

Oylama: 
5 Oylar) - Ortalama: 7,60

Rütbesi: 44 [?]
Tecrübe Puanları: 3.925.598
Sonraki Rütbe: 4.297.834

372.236Tecrübe puanı

saıiha güzel bir şiir paylaşımın için teşekürler yeni şiirler bekliyoruz

Sayın erol [Co Admin] ` ve imzası:

MUTdan SELAMLAR

e-Mail gönder erol isimli üyeye erol isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş erol  offline
06.05.2008 17:03 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

PAYLASIM ICIN TSKLER

06.05.2008 18:15 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
b.saydam
Kayıtsız Üye

güzel siir bende seni saygiyla selamliyorum

10.05.2008 21:49 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Medeni hali: Evli

Takımı: besiktas

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.846.949
Sonraki Rütbe: 2.111.327

264.378Tecrübe puanı

TEBRIKLER GUZEL SIIRLER ?

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » şiirlerle

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN