Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » salıklı yaşam » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt salıklı yaşam
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
07.06.2008 12:29 salıklı yaşam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Medeni hali: Evli

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.217
Sonraki Rütbe: 453.790

1.573Tecrübe puanı

selam arkadaşlar nasılsınız arkadaşlar ben salklı yaşam ve kilo kontürolü sağlayan ürünler satıyorum kilolu olup zayılamak isteyenler varsa ben yardımcı olurum inanın kısa sürede istediğiniz forma giriyorsunuz günde ikibuçuk ytl koyup bir kenara bu ürüne sahip olabilirsiniz çok zayıf olupta kilo alamayanlar varsa onlarada ürün var
ilğilenenlere duyrulur saliha karabaş

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
07.06.2008 20:49 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Takımı: besiktas

Oylama: 

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.846.878
Sonraki Rütbe: 2.111.327

264.449Tecrübe puanı

saglikli yasam guzel fakat once duzenli yemeyi ogrenmemiz lazim size iyi satislar.

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
08.06.2008 09:32 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
e.tekin e.tekin Bay
*İyi Üye*

images/avatars/avatar-354.jpg

Adı: ERSİN

Soyadı: TEKİN

Sülalesi: KARA MEHMETLİ

Nereden: MERSİNDEMIRKAPI

Mesleği: MOBİLYACI

Medeni hali: Bekar

Takımı: GALATASARAY

Oylama: 
7 Oylar) - Ortalama: 9,29

Tecrübe Puanları: 411.424

42.366Tecrübe puanı

evet faruk abiye katılıyorum ilk önce düzenli ve dengeli yemeyi öğrenmeliyiz bunları yapamazsak biraz zor. SALİHA ABLA SİZEDE İYİ SATIŞLAR DİLERİM.

Sayın e.tekin` ve imzası:

HAS DEMİRKAPILI
e-Mail gönder e.tekin isimli üyeye Web sayfasıe.tekin e.tekin isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş e.tekin  offline
09.06.2008 17:18 Cevap: salıklı yaşam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.031.938
Sonraki Rütbe: 3.609.430

577.492Tecrübe puanı

Bence bu zayiflama ürünleri konusunda cok dikkatli davranmakta yarar var. Özellikle avrupada bu konuda yeterince insan kandirildi.

Onun yerine Faruk beyin teklifini cok olumlu ve yerinde buluyorum.

Selam sevgi ve saygiyla.

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
10.06.2008 07:20 Cevap: Cevap: salıklı yaşam Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 

Tecrübe Puanları: 452.217

1.573Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan saliha

selam ibrahim bey ilginize teşekkür ederim benim sattıgım ürünler bimlem duydunuzmu HERBALIFE nobel ödülü almış çok ünlü bir doktor tarafından soya sosuve yogurt suyundan elde edilmiş hiçbir yan etkisi yok ben kullanmadan önce kendi doktoruma sorarak kulanmamda sakınca olmadını söyledikten sonra kullandım
dünya salık örgütü tarafından tarım bakanlıgı tarafından onaylanmış evet bebnde sizlere katılıyorum düzğün beslenmeyi bilsek kilo puroblemi olmazdı yedigimiz herşey hormon şekilsiz sebzeler meyeler kokusuz tatsız sizde araştırın eger kötü bir ürünse bana lütven bildirin siz enazından içinde nekadar zararlı madde oldugunu bılırsiniz intrntten araşttıra bilirsiniz saygılar SALİHA KARABAŞ

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » salıklı yaşam

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN