Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » arkadaşlar lütven beni affedin » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt arkadaşlar lütven beni affedin
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
25.08.2008 19:38 arkadaşlar lütven beni affedin Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Medeni hali: Evli

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.257
Sonraki Rütbe: 453.790

1.533Tecrübe puanı

selam arkadaşlar ben sizlere katılamıyorum çok yorgun geldigim için yazılarım azalı diye siteden vazgeçmiş degilim iş 10 saatimi alıyo sonrada ev beni anlayacanızı umarım saygılar selamlar

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
25.08.2008 20:31 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nejmi acar [ DJ ] nejmi acar Bay
DJ. GÜME FM

images/avatars/avatar-256.bmp

Oylama: 
2 Oylar) - Ortalama: 5,50

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.995.970
Sonraki Rütbe: 2.111.327

115.357Tecrübe puanı

kardes is hepimizin basinda bizde giremiyoruz ama arada girebiliyoruz sizin gibi bir uyemiz var kaybetmek istemiyoruz o kadar isin arasinda yinede bos birakmiyorsunuz cok tesekkurler kolay gelsin

e-Mail gönder nejmi acar isimli üyeye nejmi acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nejmi acar  offline
27.08.2008 19:43 teşekkürler nejmi bey Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.257
Sonraki Rütbe: 453.790

1.533Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan saliha

teşekkürler nejmi bey anlayışınıza zamanım az olsada bişeyler yapmaya çalışıtorum tabiki eskisi gibi uzun zaman ayıramıyorum artık idare edicenizi bilmek sevindiriyo s alık sıhat dileklerimle hoşcakalın

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
28.08.2008 20:10 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
faruk acar
*İyi Gümeli*

images/avatars/avatar-335.jpg

Adı: faruk

Soyadı: acar

Sülalesi: köleliler

Nereden: fransa

Mesleği: biskuvi ustasi

Takımı: besiktas

Oylama: 

Rütbesi: 40 [?]
Tecrübe Puanları: 1.847.033
Sonraki Rütbe: 2.111.327

264.294Tecrübe puanı

imamcamiye gelmis;acaba kim abdesli kim abdestsiz kiliyor namazi diye soyle bir deneme yapmis.comat bugun hava cok sovuk abdestte almadik demis .comat hep oyleyik agam demisler.saliha kardes bizde aynen oyleyiz sabahin 5 inde yola duser aksam 7 de eve geliriz .siteyi falan unuttuk onun icin sizi en iyi bizler anlariz normaldir saglik olsun yeterki.gonuller bir olsun .

e-Mail gönder faruk acar isimli üyeye faruk acar isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş faruk acar  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » arkadaşlar lütven beni affedin

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN