Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » elinize sağlık » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt elinize sağlık
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
30.08.2008 10:43 elinize sağlık Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nadir güler nadir güler Bay
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-243.gif

Adı: nadir

Soyadı: güler

Sülalesi: alikiya(avcı ali)

Nereden: mersin

Mesleği: insaat tekniker

Medeni hali: Evli

Takımı: fb

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 28.543
Sonraki Rütbe: 29.658

1.115Tecrübe puanı

elinize sağlık güzel olmuş.muhsin abi merhaba.

e-Mail gönder nadir güler isimli üyeye nadir güler isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nadir güler  offline
30.08.2008 11:35 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
MASTER-GÜMELi
Kayıtsız Üye

ARAMIZA HOSGELDINIZ..

30.08.2008 21:21 Cevap: elinize sağlık Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.218
Sonraki Rütbe: 453.790

1.572Tecrübe puanı

NADİRCİM MERHABA BEN SALİHA ABLAN İSTANBULDAN NASILSIN BEN UZUN ZAMANDIR GELEMEDİM KÖYE ANNEN BABAN NASIL BUGÜN ADINI GÖRÜNCE SEVİNDİM SANALDA OLSA SELAMLAŞMAK GÜZEL ABLANLARA SEAMIMI İLT EŞİNİ TANIMASAMDA SELAMLARIMI SÖYLE SİZLERİ GÖRSEM TANIMAM AMA YİNEDE UNUTMADIM SİZİ İNSAN SALINI UNUTMAMALI DEĞİLMİ NADİRCİM YAVRUM SELAMLAR SAYGILAR

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
31.08.2008 18:31 Cevap: Cevap: elinize sağlık Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
nadir güler nadir güler Bay
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-243.gif

Adı: nadir

Soyadı: güler

Sülalesi: alikiya(avcı ali)

Nereden: mersin

Mesleği: insaat tekniker

Takımı: fb

Üyeyi Değerlendir

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 28.543
Sonraki Rütbe: 29.658

1.115Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan nadir güler

saliha abla merhaba. teşekkür ediyorum.bende mesajını görünce sevindim.dediğin gibi insanlar görüşmesede yıllar sonra biryerlerde görünce hatırlamasıda güzel.ben mersindeyim.yine görüşelim.eşiminde selamı var.

e-Mail gönder nadir güler isimli üyeye nadir güler isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş nadir güler  offline
31.08.2008 19:22 Cevap: Cevap: Cevap: elinize sağlık Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.218
Sonraki Rütbe: 453.790

1.572Tecrübe puanı

nadircim mesenemi ekle ablacım görüşelim bari özlemlerimizi böyle giderirz
ben sizin küçücük halinizi hatırlıyorum belki25 yıl oldu seni görmeyeli ablanları gördümde seni görmedim çocugun varmı eşine selam söyle ikinizide öpüyorum

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » elinize sağlık

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN