Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net
ÜyelikTakvimÜye listesiTAKIMAramaSıkça Sorulan SorularAnasayfayaPortalGüme fm dinlemek icin tiklayin.Güme Resim Galerisi

Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » kimseden destek görmüyoruz » Merhaba Misafir [Giriş yap|Üye ol]
Son Mesaj | Birinci Okunmamış Mesaj Yazıcı önizlemesi | Arkadaşına gönder | Konuyu Favorilerine Ekle
Yeni konu Aç Cevap yaz
Sayfanın Sonuna Gıt kimseden destek görmüyoruz
Yazan
Mesaj « Önceki konu | Sonraki Konu »
10.10.2008 12:23 kimseden destek görmüyoruz Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Medeni hali: Evli

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 
1 Oylar) - Ortalama: 10,00

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.214
Sonraki Rütbe: 453.790

1.576Tecrübe puanı

sayı değer arkadaşlar benim siteme kimse uğramıyo ben sizlere böylemi yaptım elimden geldiğince yazmaya çalıştım gogoleden saliha kaabaş şiirleri diye girin şiirlerim hitlere ulaştı kimseden bir mesaj bile almadım kırıldım o kadarda akrabam var oysa mesela ata ailesi ibrahim ata sedat ata celal ata boyarlarn nebilim sadece ersin mesaj atı salih ata benim akrabam olurlar 3 kadeşin torunlarıyız ata ailesinin babannesi dedemin kardeşi yani çoook yakın akrabayız mesaj bekledim ama nedense neyse başınızı arıtmayım saygılar SALİHA KARABAŞ YIKILMAZ
DİMDİKTİR AYAKTADIR

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
10.10.2008 13:42 Cevap: kimseden destek görmüyoruz Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
Ibrahim Ari Ibrahim Ari Bay
www.civiliyiz.biz

images/avatars/avatar-29.jpg

Sülalesi: Alılar/Takavitler

Mesleği: Sosyalpedagog/D

Oylama: 
8 Oylar) - Ortalama: 8,88

Rütbesi: 43 [?]
Tecrübe Puanları: 3.031.923
Sonraki Rütbe: 3.609.430

577.507Tecrübe puanı

Saliha Karabas hanim merhabalar!

http://www.siirdostu.com/sairler/shojumaru/

adli bir siir sitesinde siirleriniz yayimlaniyor, yüreginize saglik.
Buradaki insanlara (özellikle akrabalariniza) kahir etmek yerine sizi nasil destekleyeceklerine dair bilgi verseniz bence daha yararli olur. Cogu insan henüz internet kullanmayi yeni yeni ögreniyor bunuda hos karsilamak lazim.

lütfen size nasil destek olunabilecegini adim adim tek tek burada siralarmisiniz. ayrica siirlerinizi gumeliler.net tede yayinlamanizin bir sakincasi olacagini sanmiyorum.

selam sevgi ve saygilar
kolay gelsin

Sayın Ibrahim Ari` ve imzası:

e-Mail gönder Ibrahim Ari isimli üyeye Web sayfasıIbrahim Ari Ibrahim Ari isimli üyenin mesajlarını ara AIM Kullanıcı Adı Ibrahim Ari: Ibrahim Ari isimli üyenin msn Profilini  Ibrahim Ari göster Paylaş Ibrahim Ari  offline
10.10.2008 17:28 Cevap: Cevap: kimseden destek görmüyoruz Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
saliha
*Tecrübeli Üye*

images/avatars/avatar-445.jpg

Adı: saliha

Soyadı: karabas

Sülalesi: TOPALLI

Nereden: istanbul

Mesleği: ev hanımı

Medeni hali: Evli

Takımı: MİLLİ TAKIM

Oylama: 

Rütbesi: 32 [?]
Tecrübe Puanları: 452.214
Sonraki Rütbe: 453.790

1.576Tecrübe puanı

Konuyu Başlatan Konuyu başlatan saliha

ibrahim bey teşşekkürler alakanıza sadece tıklayarak ve oy göndererek yardım bkledim başka bir şey değil akrabalara gelince tavşan dağına darılır sizlere sitem gibi bir lüksüm yok ayrıca o siteyle sözleşmem var ne kadar oy alırsam söz sahibi olucam sitede sağolun yine teşekkülerimi sunuyorum
SALİHA KARABAŞ

e-Mail gönder saliha isimli üyeye saliha isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş saliha  offline
03.11.2008 18:45 Cevap: Cevap: kimseden destek görmüyoruz Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
alisebahat
*Yeni Üye*

images/avatars/avatar-700.jpg

Oylama: 

Rütbesi: 20 [?]
Tecrübe Puanları: 28.918
Sonraki Rütbe: 29.658

740Tecrübe puanı

merhabalar...ben navdalıdan kazım durmuş'un oğlu ali durmuş.
mut'ta öğretmenim.kendi çapımda köyle ilgili birşeyler yapayım dedim.

http://site.mynet.com/mutnavdali/

bulabildiğim resimlerle bu kadar hazırlayabildim.sizde köyle ilgili resimler varsa oraya atabiliriz.sizin şiirlerinizden birini de aldım.teşekkür ediyorum.duygularınıza sağlık...
selamlar...

e-Mail gönder alisebahat isimli üyeye alisebahat isimli üyenin mesajlarını ara Paylaş alisebahat  offline
03.11.2008 20:33 Bu Mesajı Moderatöre bildir Sayfanın Başına Git Sayfanın Sonuna Gıt
furkansahin [Admin] furkansahin Bay
Admin

images/avatars/avatar-105.jpg

Adı: furkan

Soyadı: şahin

Sülalesi: hassüyünlü

Nereden: deutschland

Mesleği: öğrenci

Takımı: FB

Oylama: 
4 Oylar) - Ortalama: 9,75

Rütbesi: 39 [?]
Tecrübe Puanları: 1.683.928
Sonraki Rütbe: 1.757.916

73.988Tecrübe puanı

Siteniz güzel olmuş Ali Bey. Ellerinize sağlık...

Sayın furkansahin [Admin]` ve imzası:

Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış, kendi yolumu çizdiğimde anladım.
e-Mail gönder furkansahin isimli üyeye furkansahin isimli üyenin mesajlarını ara isimli üyenin msn Profilini  furkansahin göster Paylaş furkansahin  offline
Dal görünümü | Normal
Seçiniz:
Yeni konu Aç Cevap yaz
Güme Köyü İnternet Sitesi ve Güme Fm - www.gumeliler.net » İL, İLÇE ve KOMŞU KÖYLERİMİZ » KOMŞU KÖYLERİMİZ VE İNTERNET SİTELERİ » NAVDALI KÖYÜ (elma pinari) » kimseden destek görmüyoruz

Bu sitenin tüm hakları Gümelilere aittir. © 2006-2016 GÜMELİLER DERNEĞİ Düzenleyen Ali KAPLAN